HC Slovnavt Fsetín vs. HC Sparta Praha
čtvrtek osmého apríla 1999
 
Páté semifinále play-off Staropramen ELH
 

Na pozvání vsetíňáků Aleca a Smajla vyrazilo několik přespolních OHFáků (3 sparťani Penguins, Oggi a Míla, a dále jeden Mishanek z Opavy, jeden Beník) + Bathed sledovat rozhodující zápas semifinále mezi Vsetínem a Spartou. Jak všichni víme, série skončila díky tomuto zápasu stejně, jako všechny ostatní, které Vsetín kdy v nejvyšší lize odehrál.

Autorkou většiny fotek je Pengi, která pomalu ale jistě přebírá roli hlavního fotografa OHF. Fotek je 24 a ty velké jsou bez popisků, myslím, že se bez nich obejdete, info je jenom u zmenšenin. Až uvidíte na několika fotkách počínaje šestnáctkou neznámý obličej, tak to je Bathed. Na první fotku se dostanete tudy.

To je on....  ...a ještě z boku  U budky -  fotila  Pengi  U budky - fotil Alec  Mishanek, Smajl, Alec před Lapačem  Hra z tribuny - hlouček u brány  Hra z tribuny - Vsetín útočí  Benz  Oslava z tribuny 1  Oslava z tribuny 2  Oslava z tribuny 3  Alec slaví na ledě  Oslava na ledě  Pengi a Smajl  Smajl  Mishanek a Bathed  Oggi a Smajl u ledu  Oggi, Míla a Bathed  Beník s Alecem  Albireo  S Klementem  A ještě jednou  Skupinovka v hospodě  Victorky 
 
 
   

 

 
WebZdarma.cz