Akce:
 
 
 

 
VÍTĚZNÝ ÚNOR
 
 
  Doba: 25-02-99 (cca 16:30) až 26-02-99 (cca 5:15)
 
 
 
  Místo: 3 holešovické hospůdky, noční ulice
 
 
 
  Organizátor: OHF
 
 
 
  Účast: obrovská
 
 
 
  Záminka: Oslava 1. výročí vítězství na Turnaji století, Oslava narozenin Lindyy
 
 
 
  Hlavní činnosti: Odborné debaty, neodborné debaty, zpěv, konzumace jídla a pídla, k ránu i tanec. Pokud jste někdo dělal i něco jiného o čem nevím, a co se zde může uvést, tak mi to napište.
 
 
 
  Program,
zhodnocení hospod:    
WEMBLOUD - obsluha opět na vysoké úrovni, ceny bohužel už také na vysoké úrovni (Gambáč devítka za 15) , kvalita jídla vysoká, (ale už potřetí jsem si objednával zelno-kuřecí salát, a opět ho neměli. grrrr), kapacita místnosti OHF silně nedostatečná, zavírací doba také silně nedostatečná. Celkový dojem - spíše dobrý.
 
HEŘMANKA - největší zklamání večera (resp. noci). Abychom nerušili hosty, zalezli jsme si do útulných pohodlnými křesly vybavených sklepních prostor, odkud jsme byli vykázáni na půdu. Servír je prý na tyto prostory alergický, pouští do nich pouze "vážené hosty na důležitá obchodní jednání". Jesli mu je OHF málo vážený host a oslava nejvýznamnější události v dějinách českého hokeje slabým důvodem, tak to sory. Po ujištění, že nahoře se určite vejdem a budeme tam moci zpívat, jsme se tedy přesunuli o dvě podlaží výše, a začali zpívat. Opět přiletěl ten divný servír s tím, že tam nejsme sami, a že by třeba ostatním hostům mohl Rojův zpěv vadit (!!!). Moudřejší ustoupí, takže následoval odchod.
 
Následoval noční okružní pochod Holešovicemi....
 
... až jsme našli HOSPŮDKU, kde jsme se vešli a kam nás nejen pustili, ale ani nás odtamtud hned nevyhodili. Tato hospůdka byla docela fajn, (Bigu, měli tam i šipky!!!), tuším že pivo bylo také dobré (ale ráno už člověk vypije všechno), a taky tam byl taneční parket, no spíš parketek. Celkový dojem - dobrý.
 
Po páté hodině byla akce ukončena, část do-rána-vydrživších se vydala spát k Rojovi, co se tam dělo nemůžu sloužit, ale popsali to jiní, pražané šli domů a zbytek se vydal tramvají na Hlavní nádraží, odkud jsme se (Pavla, Sojka, JirkaCB, xRadis) rozjeli do svých domovů.
 
 
 
  Závěr: Akce se nadmíru vydařila, mezi hlavní pozitiva patřila vysoká účast, vysoké procento nově poznaných userek a userů (počeštěno z angličtiny) a také délka trvání - od pěti do pěti. Celkový dojem z celé akce: VÝBORNÝ. Dalo by se říct - Únor bílý, OHF sílí :-)
 
 
 
  A nakonec důkazy: Důkazy jsou ve formě účtenek a fotek. Účtenky z Wemblouda jsou tady.
Ke každé zmenšenině je připojen komentář, ten se objeví dole ve statusbaru. Při prohlížení velkých fotek můžeš buďto kliknout na fotku (dostaneš se na další v pořadí) nebo kliknout na nenápadný odkaz dole pod fotkou (ten vede na tento seznam fotek).
 
Wembloud:
               
 
Heřmanka:
   
 
OHF táhne městem...
   
 
...až konečně našlo hospodu:
         
 
Konec akce:
 
 
 
 
 
 
Uložení fotek a html na disk: unor99.zip (850 kB)
 
  Optimalizováno pro Netscape 4.05, 1024x768 pixlů, hodně barev. 2/1999 No copyright
 
Zpátky na úvodní stránku...
 
 
 

 
WebZdarma.cz