Silvestr OHF 1998 - Fotodokumontáž

30. 12. 1998 - 1. 1. 1999, Srbská Kamenice, Jetřichovice

Srstka

Až do 2. 1. 1999 jsem si myslel, že komprimovat jdou pouze digitální fotografie. Toho dne jsem odhalil, že lze s úspěchem zkomprimovat i fotky na normálním filmu. Je to jednoduché - stačí do foťáku vložit již nafocený film a je to :)

Mezi klady této techniky patří především nižší náklady (ušetří se za nepoužitý film i za fotky, jelikož ze dvou je jedna), nevýhodou je, stejně jako u komprimované digitální fotky, nepatrně nižší kvalita. Ta se ovšem kompenzuje poměrně zdařilými fotomontážemi, uvidíte sami. Navíc někteří z nás už qečeru viděli dvojmo, takže dvojmo nafocené fotky mohou lépe připomenout atmosféru silvestra %-)

Použitelných je 21 fotek, k procházení můžete použít seznam, ale pohodlnější je kliknout na fotku, na kterou se právě budete koukat, protože ta obsahuje odkaz na fotku následující. V titulku prohlížeče je občas nějaký komentář. Na fotky se dostanete tak, že kliknete na Srstku. Takže se kochejte...

Poznámka pro ty, co mě špatně pochopili: nafocený film jsem dal do foťáku omylem, neúmyslně. Přes několik vydařených samomontáží jsem stále zastáncem klasické metody, t.j. focení na prázdný film :)

Uložení na disk:


Optimalizováno pro Netscape 4, 1024x768 pixlů, 64tis. barev.
12/1998 - 1/1999 No copyright
WebZdarma.cz